36 students

Dziękujemy za udział w szkoleniu Czepczyński Family Foundation dedykowanym opiekunom Rodzinnych Domów Dziecka, współpracującym z Fundacją Orlen. W celu uzyskania zaświadczenia należy wypełnić poniższy test i uzyskać z niego min. 70% pozytywnych odpowiedzi. Test będzie aktywny do 29.11, do godz. 16:00.

Osoby, które nie wypełniały wcześniej testu na naszej stronie powinny założyć konto. W przypadku problemów przy rejestracji/ wypełnianiu testu zalecamy zapoznanie się z informacjami zawartymi w naszej notatce: https://www.facebook.com/notes/830613467709187/

WAŻNE! Certyfikat należy pobrać automatycznie po zakończonym teście. Po zamknięciu testu (29.11, godz. 16:00) dane zostaną USUNIĘTE i ponowne przesłanie dokumentu nie będzie możliwe.

  • Test

    Szanowni Państwo, w celu uzyskania zaświadczenia, należy wypełnić poniższy test i uzyskać z niego min. 70% pozytywnych odpowiedzi. Po wypełnieniu testu i uzyskaniu pozytywnego wyniku należy kliknąć "Zakończ kurs", a następnie przejść do zakładki "Twój profil" i pobrać certyfikat. WAŻNE! Certyfikat należy pobrać automatycznie po zakończonym teście.

Nauczyciel

User Avatar Izabela Tałałaj

Bezpłatne

Copyright © 2022 Webinary – Czepczyński Family Foundation